Kraków to jedno z najatrakcyjniejszych polskich miast. Sporo osób decyduje się na zakup tu mieszkania, a jednym z kluczowych czynników uwzględnianych przy jego wyborze jest lokalizacja. Gdzie najbardziej opłaca się kupić nieruchomość w stolicy Małopolski?

Centrum miasta liderem

Ścisłe centrum Krakowa to od lat najbardziej pożądana lokalizacja biznesowa i mieszkaniowa. Zdaniem specjalistów z firmy deweloperskiej Ekopark decyduje o tym w głównej mierze jej prestiż. Centrum jest znakomicie skomunikowane w pozostałymi częściami miasta, co ułatwia dostęp do wielu miejsc. Mnóstwo firm właśnie tu ma swe siedziby, co ma duże znaczenie z punktu widzenia pracowników i klientów. Centrum ma jednak ten minus, że jest bardzo drogie, stąd zainteresowanie innymi lokalizacjami.

Rośnie popyt na nowe mieszkania na Salwatorze w Krakowie

Odznaczające się wysokim standardem nowe mieszkania na Salwatorze w Krakowie to idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie chcą mieszkać w centrum, ale zależy im na świetnej lokalizacji. Salwator to willowe osiedle znajdujące się w zachodniej części miasta. Najbardziej charakterystyczną jego cechą jest wyjątkowa zabudowa stanowiąca doskonały mariaż tradycji i nowoczesności. W nowe mieszkania na Salwatorze w Krakowie opłaca się zainwestować też z racji m.in. na dużą ilość terenów zielonych czy bliskość Wawelu. To spokojna okolica oferująca wszelakie udogodnienia. Nic więc zatem dziwnego, że nowe mieszkania na Salwatorze w Krakowie nabywcy kupują nie tylko dla siebie, ale i z myślą o najmie.

Krowodrza – to również konkurencja dla centrum

Krowodrza to znana dzielnica usytuowana w północno-zachodniej części Krakowa. Znakomicie rozwinięta infrastruktura handlowa, usługowa i komunikacyjna to największe jej zalety. Nie brakuje też terenów sprzyjających rekreacji na świeżym powietrzu. Powstaje tu coraz więcej nowych mieszkań, które znajdują nabywców, zanim inwestycja wkroczy w fazę budowy. Blisko jest stąd do centrum, łatwo się też dostać do Portu Lotniczego w Balicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj